קצת עלי

מי אני?

 אני לי לוטן, תושבת תל אביב ומגדלת כאן את שני ילדיי. שחקנית, סטייליסטית, חובבת אופנה וקיימות, אלופת המציאות והשדרוגים, שואפת למינימליזם וחוטאת בארון אקלקטי שמורכב כולו מפריטי יד שניה שמרגשים אותי כל פעם מחדש.

מה הסיפור של החנות?

תעשיית האופנה היא אחת התעשיות המזהמות ביותר בעולם החל בתהליך היצור של הבגד ועד לסיום השימוש המהיר בו והפיכתו לאשפה המגיעה להטמנה ועולה מחיר יקר, סביבתי וכלכלי.

בעזרת מכירת בגדים במצב מעולה, התאמתם לצורך האישי של הקונה במחיר אטרקטיבי, ניתן יהיה להפחית צריכה בזבזנית בתרבות השפע, לעודד מינימליזם ולתת הזדמנות נוספת לפריט שיגיע לארון המדויק לו וכעת יהיה בשימוש ולא ייזרק. 

באתר תוכלו למצוא פריטים נדירים שנבחרו ומויינו בקפידה, שיוכלו להשלים את המלתחה שלכן בצורה מיוחדת ומדוייקת

ההנאה בהתחדשות שמלווה כל אחת מאיתנו בקניית אופנה, מתעצמת כשמדובר גם בשמירה על הסביבה ובפגישה איתי מה שיהפוך את החוויה בקניית יד שניה ממיושנת לנעימה ומדליקה, בדגש על הבנת צורך הקנייה והתאמת הפריט במדוייק לקונה באופן רענן ושיקי.

חסר לכם מידע? רוצים לברר מה ההיקפים, איך נראה הבגד על הגוף? מה האורך המדוייק? 

אני כאן כדי לתת לכם כמה שיותר פרטים על המוצר אותו תרצו לרכוש כדי שיהיה מדוייק לכם. בכל זאת יש רק אחד מכל אחד. הפריטים עוברים ניקוי, נבדקים וגם לפני העלאתם לאתר ושליחתם. במידה ומצאת כל פגם אנא פנו אלי ואעזור לכם לפתור את הבעיה.